save

Dzień I (piątek) Data: 29/06/2018

OTWARCIE STREFY VIP 11:00

10:00 KONKURS Nr. 1R,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 4-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: L

10:45 KONKURS Nr. 1,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 5-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: P-1

11:30 KONKURS Nr. 2,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 6-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: N-1

12:15 KONKURS Nr. 3,
Runda: SREBRNA RUNDA  O PUCHAR FIRMY PERLAGE POD PATRONATEM MAGAZYNU PARTY
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

13:30  KONKURS Nr. 4R (kl. N-regionalne),
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

14:30  KONKURS Nr. 5
Runda: RUNDA ZŁOTA O PUCHAR FIRMY SKOTAN S.A. POD PATRONATEM MAGAZYNU MADE IN WARMIA& MAZURY
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: C

16:00 KONKURS Nr. 6,
Runda: RUNDA DIAMENTOWA O PUCHAR FIRMY VIRAKO POD PATRONATEM MAGAZYNU ŚWIAT KONI
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: CC

17:15 KONKURS Nr. 1K,
Runda: KONKURS DLA KUCY O PUCHAR FIRMY MOKOBELLE
Klasa konkursu: 60 cm

17:40 KONKURS Nr. 1B,
Runda: BUSINESS CLASS CUP O PUCHAR FIRMY MONETTI I VILLEROY&BOCH
Konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości
Klasa konkursu: L


Dzień II (sobota) Data: 30/06/2018

OTWARCIE STREFY VIP 11:00

9:00 KONKURS Nr. 5R,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 4-L. ELIMINACJE MPMK O PUCHAR FIRMY ALDO
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: L

9:45 KONKURS Nr. 6,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 5-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: P-1

10:30 KONKURS Nr. 7,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 6-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: N-1

11:15 KONKURS Nr. 2B,
Runda: BUSINESS CLASS CUP O PUCHAR FIMRY FLAMING&CO.
Konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości
Klasa konkursu: L

12:30 KONKURS Nr. 9,
Runda: ZŁOTA RUNDA O PUCHAR FIRMY GAGGENAU POD PATRONATEM PORTALU SPORT.PL
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: C

14:00 KONKURS NR 2K,
Runda: KONKURS KUCY: SZTAFETA ZAWODNIK - DZIECKO O PUCHAR FIRMY EQUISHOP I KINGSLAND
Klasa konkursu: 60 cm

14:50 - PRÓBA TERENOWA SAMOCHODU I MISTRZOWSKI TEST POWOŻENIA - PASJONUJĄCY PRZEJAZD TĄ SAMĄ TRASĄ SAMOCHODEM I BRYCZKĄ, O PUCHAR FIRMY PORSCHE I NAGRODĘ MARKI LONGINES POD PATRONATEM PORTALU VIVA.PL

16:20 KONKURS Nr. 10,
Runda: RUNDA DIAMENTOWA O PUCHAR FIRMY ARIA POD PATRONATEM MAGAZYNU VIVA
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: CC

17:45 KONKURS Nr. 8,
Runda: SREBRNA RUNDA O PUCHAR FIRMY VEUVE CLICQUOT I BELVEDERE POD PATRONATEM MAGAZYNU HARPER’S BAZAAR
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: N

12:30 KONKURS NR. 8R (kl. N- regionalne),
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: N

14:00- 19:00 ROZPOCZĘCIE CZĘŚCI CHARYTATYWNO- ARTYSTYCZNEJ

PROGRAM SPECJALNY:

  • SHOW - KONIE ANDALUZYJSKIE BLANKA SATORA SHOW,
  • LEGENDARNY KONKURS KAPELUSZY – NAGRODĘ MARKI LONGINES I JO MALONE,
  • BANKIET
  • CHARYTATYWNA LOTERIA

21:30 Blok Pokazów BLANKA SATORA SHOW,

22:00 Riders Party,

Dzień III (niedziela) Data: 1/07/2018

OTWARCIE STREFY VIP 10:00

10:00 KONKURS Nr. 11,
Runda: FINAŁ RUNDY MŁODYCH KONI, KONIE 5-L O PUCHAR FIRMY ANDREWEX
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: N

10:45 KONKURS Nr. 12,
Runda: FINAŁ RUNDY MŁODYCH KONIKONIE 6-L O PUCHAR FIRMY GILLMET
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: C

11:15 KONKURS Nr. 3K,
Runda: KONKURS DLA KUCY
Klasa konkursu: 60 cm

11:45 KONKURS Nr. 13,
FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ O PUCHAR FIRMY OVER HORSE POD PATRONATEM MAGAZYNU ESQUIRE
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: C1

14:10 BLOK POKAZÓW, BLANKA SATORA SHOW

14:30 KONKURS Nr. 14,
Runda: GRAND PRIX O MEMORIAŁ PPŁK LUDWIKA FERENSTEINA, FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ O PUCHAR STADNINY KONI FERENSTEINÓW POD PATRONATEM MAGAZYNU GAZETA WYBORCZA
Konkurs (rodzaj): dwunawrotowy
Klasa konkursu: Grand Prix CC1/CC1

16:00 KONKURS Nr. 3B,
Runda: FINAŁ BUSINESS CLASS CUP O PUCHAR FIRMY JO MALONE LONDON
Konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości
Klasa konkursu: L

17:00 KONKURS Nr. 15,
Runda: RUNDA SREBRNA O PUCHAR FIRMY PRIMAVERA FURNITURE
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

18:15 KONKURS 11R (kl. N-regionalne), O PUCHAR FIRMY K&F GROUP
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

.

Go to top